Služby

Nabízím profesionální tvorbu designů pro PHP-Fusion nebo jen klasických HTML šablon. Pokud máte web nebo si jej chcete založit a sháníte někoho, kdo by vám udělal levně profesionální kód designu, jste na správném místě. Nabízím totiž výrobu kódu designů pro PHP-Fusion 7.xx nebo HTML šablon v opravdu velmi nízké cenové relaci.

Ceník je individuální, ovšem moje nejnižší cenová relace je od 15.9.2013 100,-Kč (4€). Napište mi a vždy se na ceně domluvíme.

Již mám za sebou designy pro několik desítek stránek a spokojenost vždy byla oboustranná. Náhled několika vyhotovených vzhledů naleznete na mém DeviantArtu, kde nabízím některé práce i volně pro Vás ke stažení.

Také nabízím překlady do českého nebo slovenského jazyka vzhledů pro redakční systém WordPress. Cena překladu je 50,- Kč (2€).

Stačí, když mě zkontaktujete na email. Domluva je vždy jistá.

Platba za služby probíhá vždy převodem na účet a vyhotovené práce odesílám vždy po doložení dokladu o zaplacení. Číslo účtu dodám vždy každému zvlášť.

Dále nabízím servis a čištění PC pro lidi z Plzeňského kraje. Tam je již platba individuální a na ruku. Cena by byla dle vykonané práce.

Nabídka služeb se bude postupně aktualizovat.